DET Jonas Gustavsson: 58:02, 3 góly, 13 zákroků
PHI Ray Emery: 59:53, 2 góly, 35 zákroků

Statistiky
DET 37 střel, 12 trestných minut
PHI 17 střel, 8 trestných minut

Zatím asi nejsmolnější utkání, letošní sezóny. Ke třetímu venkovnímu zápasu jsme odjeli do Philadelphie, která letos nic moc extra nešlape, když nepočítáme našeho Voráčka. Od začátku jsme jasně dominovali, což nám přineslo v čase 15:33 gól. První třetinu jsme soupeře přestříleli 11:5, když první střelu na golmana měli až po 10 minutách hry. Ve druhý třetině se taky dostali ke střele až po deseti minutách hry. Byli jsme naprosto lepší, o třídu, dvě, bohužel jsme nedali branku. Philadelphie srovnala těsně před koncem druhý třetiny, po tom co zaspal Tatar a neuhlídal si takovej "backdoor". Na začátku třetí třetiny, když jsme vedli na střely 25 ku 10. Se naše obrana špatně zformovala a Raffl neměl problém uklidit po víko, při samostatném nájezdu. O 40 vteřin později srovnal megazkušeně Pavel Datsyuk, krásným blafákem..prostě bůh! Jenže v jedenáctý minutě, přišel první obdrženej gól v oslabení po 22 úspěšných penalty killech, kdy jsme byli jediný v lize, kdo drží čistí štít. Vstřelit branku na 3:3 se nepodařilo a tak jsme fásli do prázdný. Je to hrozná škoda, tenhle zápas měli bejt jasný 2 body. Místo toho druhá prohra v základní hrací době. Zatím se držíme na vrchu a ikdyž jsme měli velmi těžkej los na začátek. Držíme se pěkně. Teď jedeme do Washingtonu, kde by se hodilo bodovat, protože ob den k nám přijedou lonští mistři z kalifornie. A to bude hokej!!